Dentálna hygiena

Bylinná zubná pasta so ženšenom Herbadent Homeo, 100g

+ Gélová zubná pasta, obsahuje extrakt zo 7 liečivých bylín

+ Bez fluóru a bez mentolu

+ S prírodným penidlom (bez SLS)

+ Odporúčaná pri precitlivenosti Alebo alergiu na fluór, pripadne mentol

+ Vhodná pri Léčba homeopatík

+ Jemne sladká chuť ženšenu

+ Hodí sa aj pre starostlivosť o mliečnu chrup u malých detí

+ Ai pre onkologických pacientovo

HERBADENT home bylinná zubná pasta So ženšenom neobsahuje bežné zložka zubných pásť, Ako je fluór Alebo mentol. Je Preto vhodná na pravidelný starostlivosť o zubnú sklovinu pri precitlivenosti Alebo pri alergických prejavoch na pulovr nebo vesta zložka. Hodí sa aj na starostlivosť o mliečnu chrup malých detí, ktore by mohli pastu prehltnúť. Je možné kombinovať aj s modernou homeopatickou Léčba.

HERBADENT home bylinná zubná pasta bola vyvinutá v spolupráci s odborníkmi na homeopatiu. Pri Léčba homeopatiká sa Odporučte Mať pri podaní Lieke čisté ústa, aby nebolo ovplyvnené vstrebávaním účinnej látky ústnej sliznice. Je dolezite sa v case podávaním vyhnutie silne aromatickým látkam, ktore mozu znižovať účinnosťou homeopatickej Léčba.

Obsahuje unikátne prírodné receptúry zo 7 liečivých bylín: Repík, harmanček, šalvia, nátržník, klinčeky, fenikel a ženšen .. Tento bylinný extrakt napomáha v ústnej dutine antibakteriálnemu účinku a udržiava tak
Dlhodobá vaše ďasná a sliznice dutiny vo výbornom stave! Je vhodná na starostlivosť a ochranu zubov a ústnej dutiny ai pri prejavoch paradentózy. Obsahuje prírodné penidla a je vyrobená bez použitia chemických farbivá.

HERBADENT home bylinná zubná pasta obsahuje veľmi jemné abrazívne zložka, ktore účinne čistíte zuby od zubného povlaku. Pravidelné čistením zubov a masáž ďasien obmedzuje tvorbu zubného povlaku a znižuje riziko zubného kazu a zápalu ďasien.

Čistíte si zuby minimálne 2x denne po jedle.Nezabudnite na pravidelné návštevy Vášho zubného lekár raz za pol roka a preventívne ošetrením u dentálnej hygienické.

Mentol je bežnou súčasťou mätové silice, ktorá sa pridáva do väčšiny zubných pást. chladivý efekt a osviežuje dych, preto je v dentálnych prípravkoch tak rozšírená. Táto veľa aromatická látka môže pri podávaní homeopatickej liečby ovplyvňovať jej vstrebávanie v ústnej dutine. Preto je dobré pri homeopatickej liečbe používať špeciálne zubnú pastu, ktorá túto látku neobsahuje.

Ženšen vstrebávaný ústnou sliznicou účinne podporuje spevňovanie a sťahovanie ďasien a napomáha celkovej regenerácii ústnej dutiny.

ZLOŽENIE:
Glycerin, Hydrated Silica, Aqua Purificata, PEG-32, Herbadent Herbal Extract (Alcohol Denat., Salicylic Acid, Agrimonia Eupatoria Ext., Chamomilla Recutita Ext., Salvia Officinalis Ext., Potentilla Erecta Ext.), Sodium Sweetalmondamphoacetate, Sodium Benzoate, Hydroxyethylcellulose, Eugenia Caryophyllus Oil, Panax Ginseng Root Ext., Foeniculum Vulgare Oil, Sodium Saccharin

Bylinná zubná pasta so ženšenom Herbadent Homeo, 100g
Kód tovaru
Názov a popis produktu
Cena s DPH / počet v balení
Objednávané množstvo
0337
Bylinná zubná pasta so ženšenom Herbadent Homeo, 100g
6,20€
Kód tovaru
Názov a popis produktu
Cena s DPH / počet v balení
Objednávané množstvo
6,20€