Dentálna hygiena

Gél na ďasná s chlorhexinidom Herbadent Professional, 35g

Gél na ďasná s chlorhexinidom Herbadent Professional, 35g

Kód tovaru: 0335
Cena s DPH: 7,10€

Popis

+  35 g
+  s vysokým obsahom bylinného extraktu
+ s chlorexidinom
+ používánie po dobu max. 14 dní
+  pre starostlivosť o ďasná pri výskyte zápalových problémov alebo krvácaní ďasien pri paradentóze
+ vhodná starostlivosť o ďasná s otlakmi pod snímateľnými náhradami, alebo po rovnátkach.
HERBADENT Professional ® gel na ďasná s Chlorhexidenom je určený na starostlivosť o ďasná a sliznice ústnej dutiny. Starostlivosť je vhodná pri výskyte zápalových problémov, aftov i pri prejavoch paradentózy, ako je krvácanie a zápal ďasien. Môže sa používať aj pri starostlivosti o ďasná s otlakmi pod snímateľnými náhradami, alebo po strojčeku. Chlorhexidin znížuje rást baktérií a tvorbu zubného povlaku a obmedzuje zápaly ďasien.
HERBADENT Professional® gel je vyrobený z unikátnej a klinicky overenej zmesi extraktov a silíc zo 7 liečivých rastlín: extrakt repíka, harmančeka, šalvie, nátržníka a silicu mätovú, klinčekovú a feniklovú. Je doplnený o 0,15% obsah Chlorhexidine Digluconate.
Návod na použitie:: Použite k priamej starostlivosti o ďasná a sliznicu ústnej dutiny. Nanáša sa po vyčistení zubov priamo na ďasná pomocou jemnej zubnej či medzizubnej kefky alebo vatovej tyčinky. Bylinný gélový film má dlhotrvajúci ochranný účinok.
Používajte po dobu max. 14 dní, potom kúru na týždeň prerušte alebo použite k starostlivosti o ďasná HERBADENT Parodontol bylinný gél na ďasná.
Dlhodobé používanie dentálnych prípravkov s obsahom Chlorhexidinu môže spôsobiť dočasné zafarbenie skloviny a zubných výplní. Preto Vám doporučujeme po dobu kúry nepoužívať iné prípravky s touto účinnou zložkou, pravidelne čistiť zuby aspoň 3x denne, obmedziť konzumáciu niektorých nápojov a jedál (napr.káva, víno) a vyhnúť sa fajčeniu. Toto zafarbenie je dočasné a možno ho odstrániť pravidelným čistením alebo profesionálnym vyčistením u Vášho lekára alebo zubnej hygieničky.
Upozornenie: Prípravok neprehĺtajte. Uchovávajte pri izbovej teplote.
ZLOŽENIE
Aqua purificata, Glycerin, Herbadent Herbal Extract (Alcohol denat., Salicylic acid, Agrimonia eupatoria ext., Chamomilla recutita ext., Salvia officinalis ext., Potentilla erecta ext), PEG-32, Hydroxyethylcellulose, Mentha piperita oil, Eugenia caryophyllus oil, Chlorhexidine Digluconate, Foeniculum vulgare oil, Methylparaben, Propylparaben