Dentálna hygiena

Paradontol bylinný gél na ďasná Herbadent, 35g

Paradontol bylinný gél na ďasná Herbadent, 35g

Kód tovaru: 0340
Cena s DPH: 5,10€

Popis

+  35 g
+  s vysokým obsahom bylinného extraktu
+  na starostlivosť o ďasná pri výskyte zápalových problémoch alebo krvácaní ďasien, pri príznakoch paradentózy
+  pre každodennú starostlivosť pre dlhodobo zdravé ďasná
+  použitie aj s medzizubnými kefkami
+ vhodná starostlivosť o ďasná s otlakmi pod snímateľnými náhradami, alebo po rovnátkach.
HERBADENT Parodontol® bylinný gel na ďasná napomáha starostlivosti o ďasná a sliznicu ústnej dutiny. Starostlivosť je vhodná pri výskyte zápalových problémov, aftov i pri prejavoch paradentózy, ako je krvácanie a zápal ďasien. Môže sa používať aj pri starostlivosti o ďasná s otlakmi pod snímateľnými náhradami, alebo po rovnátkach.
HERBADENT Parodontol® bylinný gel na ďasná je vyrobený z unikátnej a klinicky overenej zmesi extraktov a silíc zo 7 liečivých rastlín: extrakt repíka, harmančeka, šalvie, nátržníka a silicu mätovú, klinčekovú a feniklovú. Bylinný gélový film má dlhotrvajúci účinok.
Gél odporúčame používať na ďasná každý večer po vyčistení zubov. Naneste rovnomerne na ďasná pomocou mäkkej kefky alebo medzizubnej kefky: Ústa už nevyplachujte. Gél nenahradzuje bežnú zubnú pastu.
Pre dokonalú starostlivosť o Vaše zuby a ďasná používajte dvakrát denne HERBADENT bylinnú zubnú pastu, ktorá chráni zdravie vašich ďasien pri pravidelnom čistení. Pre dokonalú hygienu Vašich úst použite po vyčistení Vašich zubov HERBADENT bylinnú vodu. Má jemnú bylinnú chuť.
ZLOŽENIE
Aqua Purificata, Herbadent Herbal Extract (Alcohol Denat., Salicylic Acid, Agrimonia Eupatoria Ext., Chamomilla Recutita Ext., Salvia Officinalis Ext., Potentilla Erecta Ext.), Glycerin, PEG-32, Hydroxyethylcellulose, Mentha Piperita Oil, Eugenia Caryophyllus Oil., Foeniculum Vulgare Oil, Methylparaben, Propylparaben