Dentálna hygiena

Bylinný roztok na ďasná Herbadent Professional, 25ml

Bylinný roztok na ďasná Herbadent Professional, 25ml

Kód tovaru: 0334
Cena s DPH: 5,30€

Popis

+ 25 ml
+  s vysokým obsahom bylinného extraktu
+  na starostlivosť o ďasná pri výskyte zápalových problémov v ústnej dutine
+ pri krvácaní ďasien, pri príznakoch paradentózy
+  pre každodennú starostlivosť pre dlhodobo zdravé ďasná
+ vhodná starostlivosť o ďasná s otlakmi pod snímateľnými náhradami, alebo po rovnátkach.
+ pomáhá po chirurgických zásahoch v ústnej dutine
HERBADENT® Professional bylinný roztok na ďasná a sliznicu ústnej dutiny je určený k starostlivosti a ochrane ďasien a slizníc ústnej dutiny. Starostlivosť je vhodná pri častom výskyte zápalových problémov, aftov, u osôb so sklonom k paradentóze, u osôb s otlakmi pod snímateľnými náhradami, alebo po zubných strojčekoch. Obsahuje vysoký obsah bylinného extraktu.
HERBADENT® Professional bylinný roztok na ďasná je vyrobený z unikátnej a klinicky overenej zmesi extraktov a silíc zo 7 liečivých rastlín: extrakt repíka, harmančeka, šalvie, nátržníka a silicu mätovú, klinčekovú a feniklovú. Vychádza z tradičnej receptúry, je vyrobená bez použitia chemických farbív. Pomáha udržovať zuby, ďasná a sliznicu dutiny ústnej vo výbornom stave.
Návod na použitie: Použite na potieranie ďasien a slizníc ústnej dutiny, aplikujte po vyčistení vatovou tyčinkou namočenou v neriedenom roztoku HERBADENT®.
Nezabúdajte na pravidelnú návštevu zubného lekára a ošetrenie u dentálnej hygieničky 1x za pol roka.
Upozornenie: Neprehĺtať, nepoužívať pre deti do 3 rokov.
Upozornenie: Pri izbovej teplote v dobre uzavretom obale.
ZLOŽENIE
Herbadent Herbal Extract (Alcohol denat., Salicylic acid, Aqua purificata, Agrimonia eupatoria ext., Chamomilla recutita ext., Salvia officinalis ext., Potentilla erecta ext.), Eugenia caryophylus oil, Citric acid, Mentha piperita oil, Boric acid, Foeniculum vulgare oil.