Dentálna hygiena

Bylinná zubná pasta so ženšenom Herbadent Homeo, 100g

Bylinná zubná pasta so ženšenom Herbadent Homeo, 100g

Kód tovaru: 0337
Cena s DPH: 6,20€

Popis

+ Gélová zubná pasta, obsahuje extrakt zo 7 liečivých bylín

+ Bez fluóru a bez mentolu

+ S prírodným penidlom (bez SLS)

+ Odporúčaná pri precitlivenosti Alebo alergiu na fluór, pripadne mentol

+ Vhodná pri Léčba homeopatík

+ Jemne sladká chuť ženšenu

+ Hodí sa aj pre starostlivosť o mliečnu chrup u malých detí

+ Ai pre onkologických pacientovo

HERBADENT home bylinná zubná pasta So ženšenom neobsahuje bežné zložka zubných pásť, Ako je fluór Alebo mentol. Je Preto vhodná na pravidelný starostlivosť o zubnú sklovinu pri precitlivenosti Alebo pri alergických prejavoch na pulovr nebo vesta zložka. Hodí sa aj na starostlivosť o mliečnu chrup malých detí, ktore by mohli pastu prehltnúť. Je možné kombinovať aj s modernou homeopatickou Léčba.

HERBADENT home bylinná zubná pasta bola vyvinutá v spolupráci s odborníkmi na homeopatiu. Pri Léčba homeopatiká sa Odporučte Mať pri podaní Lieke čisté ústa, aby nebolo ovplyvnené vstrebávaním účinnej látky ústnej sliznice. Je dolezite sa v case podávaním vyhnutie silne aromatickým látkam, ktore mozu znižovať účinnosťou homeopatickej Léčba.

Obsahuje unikátne prírodné receptúry zo 7 liečivých bylín: Repík, harmanček, šalvia, nátržník, klinčeky, fenikel a ženšen .. Tento bylinný extrakt napomáha v ústnej dutine antibakteriálnemu účinku a udržiava tak
Dlhodobá vaše ďasná a sliznice dutiny vo výbornom stave! Je vhodná na starostlivosť a ochranu zubov a ústnej dutiny ai pri prejavoch paradentózy. Obsahuje prírodné penidla a je vyrobená bez použitia chemických farbivá.

HERBADENT home bylinná zubná pasta obsahuje veľmi jemné abrazívne zložka, ktore účinne čistíte zuby od zubného povlaku. Pravidelné čistením zubov a masáž ďasien obmedzuje tvorbu zubného povla