Vysokovýkonné fyzioterapeutické prístroje

ASTAR Etius

ASTAR Etius

Kód tovaru: M116
Cena s DPH: 1 295,00€

Popis

Pokročilý dvojkanálový prístroj pre elektroliečbu. Umožňuje prácu v programovom režime prednastavených diagnóz a ručné nastavenie pre pokročilejšieho užívateľa.

Prístroj Etius je určený pre procedúry:

    bipolárnymi (obojsmernými) a unipolárními (jednosmernými) nízkofrekvenčnými prúdy
    bipolárnymi (obojsmernými) a unipolárními (jednosmernými) středofrekvenčními prúdy modulovanými priebehom nízkej frekvencie

Etius je vybavený dvoma nezávislými elektroterapeutickým kanály, ktoré možno spojiť pre vykonávanie čtyřelektrodových procedúr. Predvolené obvody prístroja Etius môžu pracovať v dvoch režimoch: stabilizácia pacientskeho prúdu alebo stabilizácia východiskového napätia, pričom druhý z týchto režimov je vhodný najmä v prípade použitia mobilných techník a kombinovaných procedúr.

V prístroj je uložená báza prednastavených programov, navyše možno tvoriť vlastné užívateľské programy.

Prístroj ponúka úplne nové možnosti: aplikáciu mikroprúdov, bipolárnych kolísajúcich prúdov a prúdov TENS na liečbu spastickej obrny. Vďaka špičkovému grafickému spracovaniu je obsluha jednoduchá a intuitívna.

Pre čo najväčšie pohodlie pacienta možno k prístroju pripojiť pacientský vypínač pre signalizáciu prípadného diskomfortu (doplnkový).
Prístroj Etius umožňuje vykonávanie poloautomatické elektrodiagnostika svalovej a nervovej sústavy.